MINIMEDIA ROKIŠKYJE

Jaunimo asociacijos „COFA“ nariai ir projekto Minimedia iniciatyvinė grupė spalio 13-14 d. lankėsi Rokiškio jaunimo centre, kur savo patirtimi ir žiniomis dalinosi su Rokiškio jaunimu.

Ankstyvą šeštadienio rytą link Rokiškio iš Biržų ir Vilniaus pajudėjo du automobilių ekipažai. Iniciatyvinės grupės nariai išvyko į pirmąjį projekto įgyvendinimo laikotarpiu (nuo 2012 m. rugsėjo iki 2013 m. balandžio mėn.) numatytą užsiėmimą. Nors iniciatyvinę grupę Rokiškio jaunimo centre pasitiko nedidelis būrelis dalyvių, tačiau nuveikta buvo išties daug. Šeštadienį,  spalio 13 dieną, mokėmės įvairių foto bei video subtilybių, žiūrėjom pavyzdžius, analizavom ir patys eksperimentavom. Sekmadienio rytą lavinome savo vaizduotę, filmuodami mini filmukus įvairia tematika tapome žurnalistais, kriminalistais, operatoriais, prodiuseriais, aktoriais… Mūsų dalyvių pirmuosius bandymus su kamera galima rasti Youtube paskyroje http://www.youtube.com/user/cofaminimedia 

Laikas prabėgo nepastebimai, o ir dalyviai klausė “Kada atvažiuosit vėl?”. To paskatinti, su naujomis jėgomis ir entuziazmu, šį savaitgalį – spalio 27d. – vyksime į Biržų jaunimo centrą ir aktyviai kviečiame sudalyvauti mūsų parengtoje programėlėje!

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos programos „Veiklus jaunimas“ ir Biržų r. savivaldybės lėšomis.

 

Pažymėta: ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: