COFA organizuoja: Tutorials in Education

Desktop

Nuotr. iš COFA vykdytų projektų archyvo

Nors vasarą Biržuose svečiai iš užsienio šalių ne naujiena, rugpjūtį jų čia sutiksite daugiau. Net 8 Europos sąjungos šalių jaunimo darbuotojai, jaunimo organizacijų savanoriai bei aktyvūs jaunuoliai šurmuliuos Biržuose, kur dalyvaus tarptautiniame projekte “Tutorials in Education” – kūrybiniuose mokymų kursuose, siejančiuose edukaciją bei skaitmeninius įrankius, bus lavinamas dalyvių kūrybiškumas bei medijų raštingumas pasitelkiant neformalaus ugdymo metodus. Nors pagrindinė projekto veikla vyks tik 6 dienas, nuo rugpjūčio 3 iki 8, tačiau per šį laiką dalyviai ne tik susipažins vieni su kitais ir aplinka, tačiau nagrinės medijas, jų panaudojamumą darbe su jaunimu bei dirbant visuomeninėse organizacijose. Kitaip tariant išvysite po miestą klajojančius dalyvius su foto bei video aparatais, kalbinančius vietos organizacijas ar net praeivius. Taigi jei esate ne pelno siekianti organizacija bei norėtumėte papasakoti apie savo veiklą, pristatyti savo idėjas bei susipažinti su projekto dalyviais – susisiekite su projekto vadove.

Vienas iš pagrindinių projekto tikslų yra lavinti jaunimo darbuotojų audiovizualinį bei vaizdinį raštingumą, ką suprasti ir šiek tiek apie tai žinoti dirbant su šių dienų jaunimu yra ypač svarbu. Tad projekto metu nagrinėsime ir tai, kokie metodologiniai įgūdžiai yra reikalingi edukatoriams, kad mokymosi procesas būtų efektyvus, smagus ir išliekantis. Tad per šešias dienas nagrinėsime video dalinimosi platformas (ir kaipgi be Youtube kaip pagrindinės medijų laboratorijos), vartotojų stebėjimo algoritmus, “žudančius” komentarus bei šių plaformų panaudojamumą socialinėms reikmės, siekiančioms daryti gerus, pilietiškai atsakingus darbus.

Projektą kartu su tarptautiniais partneriais organizuoja Biržuose įsikūrusi jaunimo asociacija “COFA”, kuri jau yra įgyvendinusi keletą neformalaus udgymo ir medijas nagrinėjančių projektų bei planuojanti panašaus profilio projektus įgyvendinti ir ateityje. Projektas finansuojamas Europos sąjungus „Erasmus+“ jaunimo srities programos lėšomis.

erasmus+logoProjekto vadovė Donalda Venskienė /tel. 8-654-04407/cofa@hotmail.lt

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: