Apie mus

COFA yra jaunimo asociacija, kurios veikla grindžiama principu – kūrybinės galimybės visiems (angl. Creative Oppportunities For All).

VEIKLA
Įgyvendindami savo tikslus, skatiname vaikus ir jaunimą dalyvauti neformalaus ugdymo veiklose, suteikiame galimybes jiems patiems įgyvendinti savo idėjas, taip skatindami tarpusavio supratimą ir bendradarbiavimą, ugdome veiklų ir kūrybingą jaunimą. Ypatingą dėmesį savo veikloje yra skiriame audiovizualinės išraiškos metodams – tokiems kaip raiška per foto ir video, socialinę mediją, dizainą, grafiką ir pan. Mus vienija idėja, kad jauniems žmonėms reikia sudaryti galimybes, suteikti erdvę, kuri paskatintų bei pagelbėtų jaunam žmogui įgyvendinti savo idėjas. Esame atvira asociacija visiems aktyviems ir kūrybingiems jauniems žmonėms, norintiems prisidėti prie mūsų tikslų įgyvendinimo. Todėl bendraminčiai yra visuomet laukiami su savo naujomis idėjomis, o jiems mes pagelbėsime kartu rengdami užsiėmimus, veiklas, projektus, įgyvendisime idėjas drauge.

ISTORIJA
COFA įkurta 2011 m. rugpjūčio 26 d.
Tačiau kaip neformali jaunimo iniciatyvinė grupė COFA susibūrė 2010 m. pavasarį bei kaip projektų partnerė dalyvavo keliuose tarptautiniuose projektuose užsienyje bei vykdė tarptautinių projektų vietines veiklas Lietuvoje. Tuometinius narius vienijo bendras poreikis mokytis, tobulėti, išreikšti savo idėjas kuriant. Kaip pagrindinė priemonė savęs išraiškai tuo metu domino  media žinučių kūrimas, o kartu ir fotografijos bei video mokymai.

NARIAI
Kadangi COFA yra atvira visiems aktyviems ir kūrybingiems jauniems žmonėms bei norintiems prisidėti prie COFA tikslų įgyvendinimo, COFA nariu gali tapti kiekvienas, o dalyvauti COFA organizuojamoje veikloje galima ir būnant tik dalyviu.

PARTNERIAI
Šiuo metu esame tarptautinio SYNERGY tinklo narė (International Synergy trainings). Taip pat turime tarptautines partneres jaunimo organizacijas Europoje. Vietos bendruomenėje partneriai dažniausiai pasirenkami pagal įgyvendinamų idėjų turinį ir suderinamumą.

IŠTEKLIAI
Šiuo metu pagrindiniai mūsų ištekliai yra mūsų savanoriškas darbas ir pasiryžimas burtis bei kurti. Tačiau visuomet mus galima paskatinti tiksline ar netiksline auka, 2 proc. nuo pajamų mokesčio skyrimu, turtu, įrengimais, paslaugomis ar kitaip prisidėti prie sėkmingesnės asociacijos veiklos.

REKVIZITAI:
Jaunimo asociacija “COFA”
Kodas: 302660830
Adresas: Dvaro g. 30, 41136 Biržai
El. paštas: cofa@hotmail.lt
A/s LT61 7300 0101 2864 8312 (Swedbank, AB)

Mus galite rasti Facebook’e: http://facebook.com/cofa2
bei YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCEGc5zGBEI3hFFQ1NSbc-_g

VEIKLOS ATASKAITOS:

2015 m.:
Metinė veiklos ataskaita
Finansinių ataskaitų rinkinys
Aiškinamasis raštas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: